16-09-2020

Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді розпочав новий 2020-2021 навчальний рік

Закарпатський центру туризму, незважаючи на ситуацію з карантинними обмеженнями, продовжує надавати позашкільні освітні послуги допитливим діткам, котрі прагнуть розширити свої знання в туристсько-краєзнавчому, спортивному, національно-патріотичному напрямках.

З 1 вересня 2020 року на базі Закарпатського центру туризму запрацювало 42 гуртки різних профілів, в яких уже виявили бажання займатися 883 гуртківці різного шкільного віку. Гуртки діляться за напрямами:

фізкультурно-спортивний напрям – 9 гуртків;

туристсько-краєзнавчий напрям – 22 гуртки;

національно-патріотичний напрям – 11 гуртків.

Для урочистого відкриття навчального року в Закарпатському центрі туризму заплановано провести День відкритих дверей «Старти знайомств», що буде присвячений Дню фізичної культури і спорту в Україні.

Цей захід буде проводитись в різних куточках області, а саме в м.Ужгороді – для гуртківців, що навчаються у гуртках міста та прилеглих районів, в с.Колочава Міжгірського району (22.09.2020) – для вихованців, що здобувають позашкільну освіту у більш віддалених районах.

Також слід відзначити, що гуртківці Закарпатського центру туризму беруть активну участь в різноманітних місцевих та обласних заходах, наприклад, 12-13 вересня цьогоріч юні вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» разом зі своїми керівниками взяли участь у благодійному забігу до Дня фізичної культури і спорту в Україні, де посіли призові місця.

Запрошуємо всіх бажаючих поповнити лави наших вихованців. Цікаві гуртки та досвідчені педагоги очікують на допитливих та активних школярів!