26-04-2021

Заходи з нагоди 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС провели в Закарпатському центрі туризму

Минуло 35  років,  коли 26 квітня 1986 року сталося величезне лихо, трапилася аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Весь світ тоді дізнався про  трагедію нашого народу. Кожен рік ми  вшановуємо тих, хто не шкодуючи свого життя та здоров’я  захистив не тільки нашу Вітчизну, а й весь світ від атомного лиха. Батьківщина і ми всі пишаємося вами, тими, хто мужньо захистив рідну землю в тяжку  для неї годину.

З  нагоди 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС у Закарпатському центрі туризму  проведено низку заходів інформаційно-просвітницького та виховного характеру.

Вихованці гуртка „Пішохідний туризм” (керівник Дутка М.М.) приєдналися до урочистостей  в м.Іршава біля пам’ятника ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

З нагоди пам’ятної дати в гуртках „Історичне краєзнавство”  (керівники Хаща Л.М., Малик Ю.А., Мазур В.Б.), „Екологічне краєзнавство” (керівник  Кононенко О.В.) було проведено заняття пам'яті  „Чорнобиль – то печаль твоєї, Україно, долі” , „Відлуння Полинового болю”. Вихованці думками полинули у страшні квітневі дні вісімдесят шостого року та ознайомились з історією трагедії, яка трапилася на Чорнобильській атомній електростанції.

Вихованці гуртка „Козачата” (керівник Пецкович О.В.)  переглянули документальні фільми: „Чорнобиль – за секунди до катастрофи”,  „Атомні люди”.  З метою вшанування пам’яті загиблих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та постраждалих від наслідків аварії гуртківці організували   виставку дитячих малюнків  «Чорнобиль очима дітей».

Хвилиною мовчання гуртківці вшанували пам'ять всіх, хто  помер від  великої дози  опромінення, рятуючи світ від радіаційної чуми.