12-01-2022

З різдвяною екскурсією у місто над Ужем завітали вихованці ЗЦТКЕСУМ з Іршави

Вихованці гуртків «Пішохідний туризм» та «Юні туристи-краєзнавці» разом зі своїм керівником Маріанною Дуткою здійснили одноденну туристичну подорож-екскурсію в Ужгород. Щороку в період різдвяних свят гуртківці Закарпатського центру туризму, котрі здобувають освіту в м.Іршава, відвідують місто над Ужем і кожного разу знаходять для себе щось цікаве і неповторне. Ужгород завжди приваблює гостей-туристів своєю дивовижною аурою. А в період новорічно-різдвяних свят він стає особливо сяючим і урочистим. Гуртківці відвідали новорічну красуню-ялинку на площі Петефі, яка є головним атрибутом зимових свят, і насолоджувалися атмосферою нашого старовинного міста.

Естетичну насолоду від прогулянки обласним центром гуртківці доповнили також приємними розвагами, як-от катанням на ковзанці «Ice Land». Хтось тримався за симпатичного ведмедика-тренажера, а найвправніші демонстрували чудову ковзанярську техніку виконання складних елементів.

Всі отримали гарні враження від приємної подорожі, які залишаться в пам’яті та будуть й надалі спонукати до пізнання історії і культури нашої Срібної Землі.