06-12-2021

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України в Закарпатському центрі туризму були проведені заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів

6 грудня Україна відзначає День Збройних сил. Свято було започатковане 1991 року в день ухвалення Закону України «Про Збройні сили України».

За плечима військових Збройних сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх патріотів. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

У цей день також згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу! Вони – наші герої і водночас наш нестихаючий тужливий біль.

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України в Закарпатському центрі туризму були проведені заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

Вихованці керівника гуртків Маріанни Дутки відзначали подію по-різному, хтось хотів малюнком, дехто, зокрема Уляна Багунова, принесла декілька фото свого тата з російсько-української війни, вона розповіла кілька історій, почутих від батька... Головне, що діти розуміють, наскільки важливе мирне небо та спокій на землі. Вони дуже вдячні нашим воїнам і бажають нашим героям, щоб Господь дав їм сили та оберігав!

Також гуртківці побачили бойовий прапор, який передали в пам^ять про Захисника України Мирослава Мислу побратими, котрі разом воювали з ним на фронті.  Стяг експонується в Іршавському музеї, куди з екскурсією завітали вихованці Закарпатського центру туризму напередодні свята.

Вихованці гуртка "Юні туристи-краєзнавці" ЗЦТКЕСУМ (керівник Лариса Попович), що навчаються у Малораковецькій гімназії, провели  спортивні  змагання до Дня Збройних сил України. А гуртківці, котрі навчаються у Малораковецькому ЗЗСО, намалювали малюнки та привітали віршованими рядками наших захисників. Гуртківці  гуртків «Пішохідний туризм» та «Юні туристи-краєзнавці»  (керівник Тетяна Староста) зробили подарунки своїми руками: малюнки з квітами, плакати, які створені з любов’ю для тих, хто оберігає наш спокій.

Керівник гуртків Ольга Дорчинець провела для своїх вихованців - вікторину «Є така професія - Батьківщину захищати», конкурсну програму «Зростаймо мужніми», тематичні години спілкування, диспути: «Один день з життя солдата», «Минуле і сьогодення Української армії».

Долучилися до відзначення 30-ї річниці з дня створення Збройних Сил України також керівники гуртків Ольга Кононенко і Віктор Мазур. Разом зі своїми вихованцями вони малювати тематичні стінгазети, відвідали 128-му бригаду, батальйон якої дислокується в Ужгороді тощо. 

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність. І найвища честь кожного громадянина – бути захисником рідної країни!