29-06-2020

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це свято було засноване в знак великої поваги до основного закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

   28 червня 2020 року м. Ужгород на стадіоні „Автомобіліст”  відбувся  забіг „Україна – моя рідна країна!”, присвячений Дню Конституції України, метою виховання відданості Батьківщині та українському народу, формування національної самосвідомості та колективного духу. Долали дистанцію вихованці гуртків „Спортивне орієнтування”  (керівники Більце А.П. та Більце Ю.І.) та всі бажаючі.

  Андрій Петрович привітав усіх учасників спортивного забігу,  після чого з усіма учасниками зробили розминку, та вийшли на старти різних дистанцій. Кожен  учасник продемонстрував свою спритність, швидкість та витривалість у випробуваннях. Справжній дух, та силу волі продемонстрували юні спортсмени.  Адже прикладом для юних вихованців є їхній наставник Більце Андрій Петрович, який приймав участь у боротьбі за сувернітет, Конституційні права нашої неньки на сході країни. Набираймося міцності духу, незламності та сили задля того, щоб будувати таку Україну, про мріяли і за яку віддавали своє життя!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом і надалі будуть нашим сьогоденням, а дух законності панує у серці й вчинках кожного свідомого громадянина нашої держави. Давайте разом творити майбутнє нашої країни, створюючи нову європейську державу. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!