05-03-2019

Волонтерство – це можливість вплинути на світ

Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. Розквіт волонтерської діяльності у нас припав на час Революції Гідності і початок війни на Донбасі. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

Волонтерство – це  можливість вплинути на світ. Ви  самі обираєте, як багато і кому допомогти, але навіть найменша добра справа зробить ваше місто, вашу країну і нашу планету кращою. Вихованці гуртка історичного краєзнавства ЗЦТКЕСУМ (керівник Хаща Л.М.)  з метою допомоги  братам нашим меншим, від щирого серця, за власної ініціативи, вирішили відвідати  з гостинцями притулок для тварин  «Барбос» в  Ужгороді. Притулком вже багато років опікуються волонтери та небайдужі мешканці міста, за що їм велика подяка і шана.

Діти з величезним задоволенням пригостили тваринок смаколиками, погралися з ними і, можливо, з часом, якийсь безпритульний песик чи кішечка опиниться в їх родині.