17-11-2021

Вихованці гуртків «Історичне краєзнавство» та «Козацько-лицарське виховання» долучились до Тижня безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

Безпеці вихованців гуртків Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді завжди приділяється особливо прискіплива увага. Гуртківці повинні бути уважними й зібраними і під час походів у гори, і в дорозі, і за будь-яких життєвих обставин.

Із 15 по 21 листопада в Концівському ліцеї Холмківської сільської ради Ужгородського району, в котрому здобувають позашкільну освіту вихованці гуртків «Історичне краєзнавство» та «Козацько-лицарське виховання» (керівник гуртків Машика Ю.В.), проходить Тиждень безпеки дорожнього руху. Тож дуже доречною була нагода  залучити гуртківців до вивчення й дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху були проведені різноманітні тематичні заходи:

- бесіда з елементами гри «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!»,

- перегляд мультфільму «Абетка безпеки на дорозі»,

- вікторина «Я - учасник дорожнього руху»,

- гра «Дорожні знаки – наші друзі».

Метою проведених заходів є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати. Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

Кожна дитина, обізнана з правилами безпечної поведінки, відповідальніше ставитиметься до свого життя і здоров’я. А обов’язок педагога – навчити дитину правилам цієї безпеки задля збереження найціннішого – життя!