27-07-2022

Вихованці гуртка «Етнографічне краєзнавство» відвідали меморіальний будинок-музей Андрія Коцки, видатного художника Закарпаття. Сповнені вражень, створили патріотичні малюнки, які зразу ж передали волонтерам Руху підтримки закарпатських військових

Будинок-музей Андрія Коцки знаходиться у мальовничій частині міста Ужгород. Будівля помітно вирізняється з-поміж інших, адже просто потопає в обіймах плюща та надзвичайно красивого зеленого саду. Функціонує музей з 1990 року завдяки сестрі художника Ганні Андріївні. Сьогодні тут можна побачити особисті речі майстра пензля, його бібліотеку, майстерню та, звичайно, безліч чудових картин.

Для вихованців гуртка «Етнографічне краєзнавство» Закарпатського центру туризму та їхнього керівника Юліанни Малик екскурсію проводила завідуюча музею – пані Олена. Це була надзвичайна подорож до світу мистецтва! Пані Олена розповідала про особисте життя митця, його діяльність, а також показала найцікавіші роботи та розкрила секрети художніх прийомів майстра.

Після екскурсії вихованці Закарпатського центру туризму, натхненні атмосферою творчого місця, влаштували справжній пленер. Розмістившись у затишному саду будинку-музею, гуртківці створювали малюнки на патріотичну тематику, які зразу ж передали волонтерам Руху підтримки закарпатських військових. До своїх малюнків вихованці додавали слова вдячності для наших захисників, що боронять Україну від російського потворного зла, у надії на найшвидшу перемогу.

Перегляд матеріалів в Facebook