30-09-2019

В Ужгороді відбувся відкритий чемпіонат Закарпатської області „Кубок Костянтина Саса” зі спортивного орієнтування

28 вересня 2019 року в місті Ужгород  на території Боздоського парку проходив відкритий чемпіонат Закарпатської області зі спортивного орієнтування на надкоротких дистанціях „Кубок Костянтина Саса”, присвячений Дню фізичної культури і спорту в Україні та пам’яті К.Ф.Саса.

Ці традиційні змагання пов’язані із прекрасною людиною, вчителем  та керівником, якого цього року, на жаль, не стало. Костянтин Федорович прожив чудових 83 роки, пропрацював у Закарпатському центрі туризму 52 роки, виховав чимало відомих спортсменів, завжди ділився власним багатющим досвідом та вмінням. Тож своїм життям та працею заслужив, аби на його честь проводились такі заходи.

У відкритому чемпіонаті Закарпатської області зі спортивного орієнтування на надкоротких дистанціях „Кубок Костянтина Саса” взяли участь понад 140 учасників  (близько 10 команд) з міст Ужгород, Іршава, Мукачево, Ужгородського, Перечинського та Іршавського районів.

Сприятливі погодні умови та бадьорий настрій учасників зробив атмосферу змагань дуже позитивною та емоційною, адже спортсмени мали змогу не тільки поборотись на дистанціях, але й поспілкуватись в гарній атмосфері, поділитись досвідом та вмінням.

Переможці та призери чемпіонату були нагороджені грамотами і медалями Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій  і спорту учнівської молоді.

За підсумками виступів сформовано команду області для виступу у Всеукраїнських змаганнях, які вже за два тижні стартують у Києві. Бажаємо орієнтувальникам наснаги, нових звершень, досягнень та перемог.