20-12-2021

Відкриті змагання ЗЦТКЕСУМ зі спортивного орієнтування «Кубок святого Миколая-2021» відбулися в Ужгороді

18 грудня в м. Ужгород у мікрорайоні спорткомплексу «Юність» на території загальноосвітньої школи №12 відбулись відкриті змагання ЗЦТКЕСУМ зі спортивного орієнтування «Кубок святого Миколая-2021». Цьогоріч на цих змаганнях зібралося понад 140 учасників – гуртківців Закарпатського центру туризму. Завітали команди як з Ужгорода, так і з Іршави,  Ужгородського  та Іршавського районів. Також змагалися ветерани цього виду спорту.

Оскільки змагання відбувалися на території 12-ї школи, то керівник закладу люб’язно надала учасникам приміщення для переодягання та очікування старту.

Кожному орієнтувальнику перед стартом було подаровано від Закарпатського центру туризму червону шапку св.Миколая, тож на дистанцію юні вихованці-миколайчики виходили з піднесеним настроєм та позитивними  емоціями. На фініші  на кожного очікували солодкі подарунки.

Під час офіційного відкриття змагань вшанували хвилиною мовчання наших воїнів, котрі, захищаючи незалежність України, віддали життя за щасливе майбуття кожного громадянина нашої держави. Головний суддя відкритих змагань ЗЦТКЕСУМ зі спортивного орієнтування «Кубок святого Миколая-2021», завідувач організаційно-масового відділу Закарпатського центру туризму Андрій Петрович Більце розповів про дистанцію, умови її проходження та привітав усіх зі святом Миколая.

Атмосфера відкритих змагань була дивовижною. Безліч веселих юних спортсменів у вигляді миколайчиків створювали свято взаємодопомоги та змагального протиборства.

Дистанція на змаганнях була спринтерською. Маршрут пролягав для молодших учасників територією УЗОШ №12, а для більш  досвідчених –  територією мікрорайону навколо спорткомплексу «Юність».

Чітко виконана робота заступника головного судді – керівника гуртків Закарпатського центру туризму Юлії Ігорівни Більце надала змогу провести даний захід без протестів та зауважень.

Надалі наші гуртківці готуються до зимових заходів, тож бажаємо їм усім наснаги, нових звершень і досягнень!


Відеоматеріал про захід