24-05-2021

Відкриті змагання ЗЦТКЕСУМ з техніки пішохідного туризму на дистанції «Крос-похід» відбулися в Ужгороді й зібрали понад 150 учасників з різних куточків Закарпаття

22 травня 2021 року, в суботу, в лісовому масиві «Шахта», що в Ужгороді, відбулися відкриті змагання ЗЦТКЕСУМ з техніки пішохідного туризму на дистанції «Крос-похід». Змагання виявилися масовими і зібрали понад 150 учасників з різних куточків Закарпаття. Були представлені команди з Великого Березного, Керецьківської ОТГ, Колочави, Іршави, сіл Ужгородщини та власне міста Ужгорода. Широке залучення дітей та молоді до цих спортивних змагань мало на меті популяризацію пішохідного туризму в нашому краї, підвищення рівня спортивної майстерності та національно-патріотичне виховання гуртківців Закарпатського центру туризму.

Участь у змаганнях взяли гуртківці різного віку – від 2012 року народження і до 2003 р.н. Юні спортсмени ЗЦТКЕСУМ долали етапи І та ІІ класу дистанції, залежно від рівня спортивної майстерності. Вихованці демонстрували володіння технікою пішохідного туризму на траверсі схилу, навісній переправі, спуску та підйому по схилу спортивним способом, переправі по мотузці з перилами та по колоді, орієнтувалися в заданому напрямку, визначали азимут, в’язали вузли тощо.

Чудова атмосфера змагань, дух спортивного суперництва, демонстрування власних навичок, отриманих і засвоєних під час навчання у гуртку, – усе це підбадьорювало учасників, які прагнули показати в крос-поході найкращі результати. 

Вітаємо найсильніші команди, які здолали всі етапи з найменшою сумою штрафних балів, а саме: «Lynx» (керівник Монич О.О.), «Скаути» (керівник Кононенко О.В.), «Максимум» (керівники Більце Ю.І. та Більце А.П.), «Пролісок» (керівник Осипенко О.О.), «Юні туристи» (керівник Малик Ю.А.), «Екологи» (керівник Беца І.І.), «Малий Раковець» (керівник Попович Л.В.). Усім іншим учасникам змагань бажаємо подальших плідних тренувань задля підвищення спортивної майстерності у такому цікавому виді спорту, як пішохідний туризм.

Відео матеріал