26-04-2021

Відкриті традиційні змагання зі спортивного орієнтування „Закарпатська весна-2021” зібрали майже 100 юних спортсменів з усієї області

24 квітня 2021 року, в суботу, в урочищі Дубки Ужгородського району відбулися відкриті традиційні змагання зі спортивного орієнтування  „Закарпатська весна-2021”, присвячені 82-й річниці Карпатської України, чемпіонат м.Ужгорода та ЗЦТКЕСУМ зі спортивного орієнтування.

Виявили бажання взяти участь у змаганнях майже 100 вихованців гуртків Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді під наставництвом своїх керівників Більце А.П., Більце Ю.І., Монич О.О., Кононенко О.В., Глеби Р.С., Мазура В.Б., Дутки М.М., Попович Л.В., Терпай М.І. Були представлені команди з різних куточків Закарпаття, збірні команди міст, районів і територіальних громад, позашкільних освітніх закладів, клубів та спортсмени в особистому заліку. Усі змагалися у 8 вікових категоріях (окремо хлопці та дівчата). Наймолодшому учаснику було 6 років, а найстаршому – 84.

Чудова сонячна погода, весняна природа, свіже повітря додавали змагального настрою, тож усі вихованці змагалися завзято і наполегливо, оскільки через тривалі карантинні обмеження дуже скучили за спортивними заходами і дружнім спілкуванням одне з одним.

Окрім особистого заліку, відбулась також парна естафета, за результатами якої також визначалися переможці та призери.

Усі спортсмени, котрі посіли 1–3 місця у вікових групах Ч/Ж 10–40, Kids, ветерани на короткій дистанції та в естафеті, були нагороджені грамотами й медалями Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

Бажаємо усім спортсменам-орієнтувальникам, початківцям і вже професійним майстрам цього захоплюючого виду спорту, наснаги і завзяття в здобутті чергових вершин у своїй професійній майстерності. Чекаємо усіх активних земляків, котрі дружать зі спортом, на наступних змаганнях зі спортивного орієнтування!