04-03-2021

Відкрите тренування для гуртківців відбулося в Боздоському парку Ужгорода

Несподівані шкільні канікули в поєднанні з чудовою весняною погодою дали можливість провести чудове тренування з пішохідного туризму та спортивного орієнтування. Боздоський парк як завжди гостинно приймав гуртківців Закарпатського центру туризму.

Методисти та завідуючі відділів ЗЦТКЕСУМ 3 березня 2021 року підготували для гуртківців спеціальні туристські перешкоди та невелику тренувальну дистанцію зі спортивного орієнтування. Діти мали можливість на практиці навчитися орієнтувати карту за сторонами горизонту, визначати азимут на предмет, знаходити своє розташування на карті, долати невелику тренувальну дистанцію. Туристські перешкоди, такі як навісна переправа, паралельні мотузки, горизонтальний маятник, жердини, підйом та спуск спортивним способом, гуртківці проходили із задоволенням, освоюючи на практиці  технічні й тактичні особливості завдань. Дружня підтримка та поради професіоналів допомогли всім учасникам відкритого тренування подолати всі перешкоди. Отримані нові знання одразу поєднувалися з практичними навичками, що дає найкращий ефект в засвоєнні нового матеріалу.

У відкритому тренуванні взяли участь близько 60 гуртківців Закарпатського центру туризму, заступники відділів ЗЦТКЕСУМ Більце А.П. та Осипенко О.В., методисти Глеба Р.С., Мазур В.Б. та Осипенко О.О., керівники гуртків Кононенко О.В., Малик Ю.А, Хаща Л.В. та Більце Ю.І..

Оскільки дана форма роботи цілком себе виправдовує, то колектив Закарпатського центру туризму планує і надалі проводити подібні відкриті тренування для гуртківців. Свіже повітря, дотримання карантинних вимог, цікаві заняття та фізичні навантаження – запорука міцного здоров’я, позитиву, гарного настрою, що все разом створює фундамент для виховання здорової і  сильної нації українців!