29-01-2021

Відбірковий етап фотовиставки «Україна – це ми!» пройшов у Закарпатському центрі туризму

З нагоди відзначення Дня Соборності України у Закарпатському  центрі туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді відбувся відбірковий етап фотовиставки «Україна – це ми!». Метою фотовиставки є активізація національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошук та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України.

Для участі у фотовиставці «Україна – це ми!» було надіслано понад 50 авторських робіт вихованців центру туризму.  Представлені фотороботи  відображають любов до своєї країни, гордість за її надбання. Та найголовніше – це  об’єднання зусиль заради миру, благополуччя і добробуту України.

Учасниками конкурсу – це ті, хто любить нашу країну понад усе. Це нове покоління, яке виховується у нові часи, але не забуває традиції предків.

 За результатами конкурсу 5 найкращих робіт-переможців направлено для участі у Всеукраїнській фотовиставці до Дня Соборності України «Україна – це ми!».

Вітаємо переможців та їх керівників і бажаємо подальшої успішної роботи щодо залучення учнівської молоді до заходів з національно-патріотичного виховання.