31-01-2020

Відбірковий етап фотовиставки до Дня Соборності "Україна - це ми!" пройшов у Закарпатському центрі туризму

Єдина народилась Україна,

Небувала, чиста, як дитя,

Україна Зоряної Мови,

Україна Божого Буття!

Україна казки і кохання.

Та Держава, де щезає тлінь.

Україна творчого повстання

Для усіх безсмертних поколінь

    З метою реалізації Конвенції національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття нових талантів, формування активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни, в системі освіти України у  січні поточного року відбувся відбірковий етап фотовиставки до Дня Соборності України „Україна — це ми!".

Тема фотовиставки - єднання українців, спільність, національна гідність, патріотизм, історія України, ситуації із життя, які розкривають наше сьогодення, цікаві особистості.

До Закарпатського центру туризму, краєзнавства,  екскурсій і спорту учнівської молоді для участі в фотовиставці надійшли  понад 50 авторських та колективних фотоматеріалів від закладів позашкільної та загальної середньої освіти від 6 районів, 4 міст та 2 об'єднаних територіальних громад області.

До участі у фотовиставці активно долучилися юні вихованці гуртків Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

На відбірковий етап фотовиставки приймалися чорно-білі та кольорові фотографії, які містили зображення за тематикою „Україна — це ми!". Розмір фотографій 15 х 21. До кожної потрібно було вказати назву роботи, прізвище, ім'я автора, повну назву освітнього закладу, громадської організації, а ще зробити привітання (анотацію) до дня Соборності України іншим учасникам фотовиставки.

Журі конкурсу визначило переможців. Фотографії, автори яких стали переможцями обласного етапу, візьмуть участь у Всеукраїнській фотовиставці.

Отже, серед переможців обласного етапу фотоконкурсу:

гурток „Козачата" Закарпатського центру туризму, краєзнавства. екскурсій і спорту учнівської молоді за роботу „Єдина! Незалежна! Соборна!" (керівник Пецкович О. В.);

гурток „Історичне краєзнавство" Рахівської ЗОШ І-ІІІ №1 за роботу „Захід і Схід – разом! Діти єднають Україну!" (керівник Лофердюк О.І);

гурток „Цифрова фотографія" за роботу „Ми діти твої, Україно!" Лазещинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Муханюк Г.І);

учні 5-В класу Ужгородської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №6 ім. Гренджі- Донського за роботу „Україна — це ми!" (керівник Сабов І.І.);

Іршавський районний центр позашкільної роботи за роботу „Україна є, була і буде!".

Тож вітаємо наших переможців і бажаємо їм креативності та впевненості у власних силах.

     Нехай творчість дарує задоволення і буде постійним орієнтиром для здобуття успіхів у житті!

Завідувач туристсько-краєзнавчого відділу

Надія Клеменца