29-04-2021

Великодня композиція «Традиції пасхальних свят: від давнини до сучасності», створена талановитими руками гуртківців і працівників Закарпатського центру туризму, постала на площі Народній в Ужгороді

В Закарпатському центрі туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді підготували святкову великодню експозицію, представлення якої відбулося на площі Народній в Ужгороді 29 квітня 2021 року. Мета благородна – відродження, збереження українських народних традицій у виготовленні писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва, сприяння забезпеченню освітньо-духовних потреб вихованців, створення умов для їх творчого і духовного розвитку. Креативним координатором великодньої композиції на тему «Традиції пасхальних свят: від давнини до сучасності» виступила керівник гуртків Юлія Більце. До роботи із задоволенням долучилися також керівники гуртків Оксана Пецкович, Лариса Хаща, Ольга Кононенко, Мар’яна Дутка, Аделіна Касинець, Олеся Монич, Юрій Машика, Марія Терпай, Лариса Попович, Іван Барна, Іванна Беца, Мар’яна Маркович та інші разом зі своїми гуртківцями, а також колеги з філії «Едельвейс» ЗЦТКЕСУМ. Помилуватися великими розписаними писанками, старовинною декоративною хаткою під промовистою назвою «Від бабусиної хатки – до дітей майбутніх наших», місточком, який уособлює собою перехід від минувшини до сучасності, власноруч виготовленими пухнастими великодніми зайчиками Андрійком і Юлечкою можна буде впродовж двох тижнів, допоки великодня композиція прикрашатиме центральну площу Ужгорода.

Відчуття свята, єднання в українських споконвічних традиціях наших предків,  дух минувшини, переданий сучасними художніми засобами  – усе це якраз і забезпечує наша чудова великодня композиція, створена талановитими руками гуртківців і працівників Закарпатського центру туризму.