17-11-2021

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя Україно!” визначено переможців

13 жовтня 2021 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів ,,Моя Україно!” (заочний). Мета – стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб дітей та учнівської молоді у творчій самореалізації та патріотичному вихованні.

Активно долучилися до участі у конкурсі і вихованці Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

Учасники конкурсу презентували свої творчі проекти у номінаціях: портрет (репортажний та студійний); пейзаж; натюрморт; побутові або жанрові фотографії; фото із застосуванням програми Аdobe Photoshop; архітектура; репортажне фото; макрофотографія; флора і фауна; експериментальне фото; безбар’єрність.

Переможці конкурсу визначалися окремо в кожній віковій категорії та номінації і нагороджені дипломами відповідних ступенів департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.

Вітаємо своїх талановитих гуртківців-фотоаматорів з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Моя Україно!".