19-05-2021

В дводенних навчально-тренувальних зборах з техніки пішохідного туризму гуртківці відпрацьовували етапи змагань «Крос-похід»

15-16 травня 2021 року вихованці гуртка «Пішохідний туризм» (керівник гуртків Дутка М.М.) взяли участь у дводенних навчально-тренувальних зборах. Перший день тренувань проходив в лісовому масиві урочища Ставліш, що поблизу м.Іршава Хустського району. Гуртківці відпрацьовували етапи змагань «Крос-похід», зокрема підйом по схилу спортивним способом, спуск по схилу (самонаведення) та інші. Наступного дня продовжили тренування у парку м.Іршава. Цього разу методичну та практичну допомогу щодо техніки пішохідного туризму надала методист Закарпатського центру туризму Олена Олексіївна Осипенко. Досвідчений педагог та керівник гуртків дала неоціненні поради в проходженні таких етапів дистанції, як переправа по мотузці з перилами, траверс схилу та навісна переправа, звернула увагу учасників на типові помилки та що робити, аби їх уникати.

Щоб досягати успіхів і відчутних результатів у змаганнях, потрібно систематично тренуватися та мати неабияке бажання покращувати свою майстерність. Вихованці гуртків з пішохідного туризму в навчально-тренувальних зборах якраз продемонстрували, що націлені на результат і перемогу. Бажаємо їм успіхів і призових місць у всіх майбутніх змаганнях!