10-05-2019

Урок мужності, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни, провели з гуртківцями Закарпатського центру туризму

Наче птахи, летять невблаганно літа,

Залишають свій стрій дорогі ветерани.

У минуле пішла найстрашніша війна,

Та про неї постійно нагадують рани.

Друга світова війна – глобальний збройний конфлікт, що тривав з 1 вересня 1939 по 2 вересня 1945 року. У війні взяло участь понад 60 країн, зокрема всі великі держави, які утворили два протилежні військові табори. Безпосередню участь у бойових діях брали понад 100 мільйонів осіб. Супротивні держави кинули всі свої економічні, промислові та наукові можливості на вимоги фронту, стираючи різницю між цивільними та військовими ресурсами. Загальні людські втрати оцінюються від 50 до 80 мільйонів осіб.

До дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні керівник гуртка «історичне краєзнавство» Хаща Лариса Михайлівна провела тематичне заняття з гуртківцями: школярі переглянули документальний фільм про цю подію, обговорили з керівником причини, перебіг бойових дій та наслідки тієї страшної війни для всього світу. Також гуртківцям було запропоновано  намалювати малюнок, зобразити на папері  події  Другої світової, показати війну з точки зору сучасника.

Урок мужності, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни, – це лише маленька часточка великої данини шани полеглим.