19-04-2021

У змаганнях з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях, що відбулись в Іршаві, взяли участь і вихованці Закарпатського центру туризму

16 квітня 2021 року вихованці гуртків «Пішохідний туризм» та «Юні туристи-краєзнавці» (керівник Дутка М.М.) взяли участь у відкритих змаганнях з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях, які відбулися в м. Іршава.

Юні спортсмени змагалися на дистанції, яка складалася з таких етапів: паралельні мотузки, навісна переправа, підйом спортивним способом, траверс. За період тривалого карантину діти скучили за активними рухами й змагальними емоціями. Тож  відкриті змагання зібрали чимало прибічників спортивного способу життя, тих, хто не уявляє себе без постійних тренувань, долає усі перешкоди і рухається до перемоги.

Керівник гуртків Маріанна Михайлівна зауважила, що тренування, а відтак і змагання як показник досягнень спортивної майстерності надзвичайно важливі в формуванні здорової юної особистості. Беручи участь у змаганнях, гуртківці закріплюють знання, які  отримують на теоретичних заняттях, підвищують свою витривалість, зміцнюють тіло і дух, вчаться перемагати або ж з гідністю програвати. А на додачу до усього позитиву ще й отримують багато приємних емоцій від живого спілкування з однолітками.