22-09-2022

У Міжнародний день миру дякуємо УКРАЇНСЬКИМ ЗАХИСНИКАМ! За те, що бороните нашу рідну Україну і оберігаєте наш спокій, – низький уклін і тричі «СЛАВА!»

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба у нашій країні.

Найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

 У 2001 році була прийнята резолюція про відзначення Міжнародного дня миру. ООН проголосила свято днем ​​відмови від насильства і припинення військових дій в усьому світі. Зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі – основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.

Готувалися до цього важливого дня і гуртківці Закарпатського центру туризму. Зокрема, юні вихованці, що навчаються при Малораковецькому ЗЗСО  I-III ст. та в гімназії (керівники гуртків Лариса Попович і Тетяна Староста), щиро раділи зустрічі зі своїм вчителем, який з початку масштабного вторгнення російських покидьків боронить нашу Батьківщину. Діти вручили своєму гостю-герою плакат зі словами  підтримки та вдячності за те, що мають змогу жити на рідній землі у спокої. 

Нам не треба війни, не треба –

Ми за спокій і мир на Землі,

Щоб не коршаки в чистому небі,

А космічні пливли кораблі,

Щоб щасливо зростали діти

І не бачили жаху війни,

Щоб зловісний воєнний вітер

Був розвіяний вітром весни!

Керівник гуртка “Козачата” Аделіна Касинець (Порошківський заклад освіти) розповіла своїм маленьким вихованцям історію виникнення свята, а ще навчила виготовляти голубів Миру, яких на повітряних кульках запускали в небо, аби мрії якнайшвидше здійснилися. Пані Аделіна наголошувала на тому, що потрібно цінувати мир, розуміти це коротеньке слово з дуже великим значенням, бути добрими і шанувати один одного.

А на завершення занять, приурочених до цієї надважливої дати, кожен гуртківець Закарпатського центру туризму разом зі своїми керівниками висловили щиру подяку нашим безстрашним воїнам.

ЗА НАШУ РІДНУ УКРАЇНУ, ЗА ТЕ, ЩО ОБЕРІГАЄТЕ  НАШ СПОКІЙ, –НИЗЬКИЙ УКЛІН І ТРИЧІ "СЛАВА!" ВАМ, УКРАЇНСЬКІ ЗАХИСНИКИ!

Перегляд матеріалів в Facebook