13-12-2022

Тренування зі спортивного орієнтування провели методисти позашкільного центру туризму для своїх юних козачат

Керівник гуртка, методист  Лариса Хаща та методист Олена Осипенко для юних спортсменів, котрі здобувають позашкільну освіту на базі Ужгородської СЗОШ №4,  провели цікаве та корисне тренування зі спортивного орієнтування. Суть цього виду спорту полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти і компаса та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів. У цьому спорті гармонійно поєднуються фізичні, розумові та психологічні якості атлета. Аудиторні заняття і тренування на свіжому повітрі цікаві для дітей і дозволяють у будь-яку погоду створювати корисне дозвілля для гуртківців Закарпатського центру туризму. 

На території позашкільного закладу для вихованців з гуртка «Козачата»  вже були встановлені контрольні пункти,  а на картах були позначки, які потрібно було знайти в певній послідовності. Спочатку юні орієнтувальники пробігали дистанцію в командах, згодом їм було запропоновано естафету – дистанцію поділили на окремі етапи, які діти долали послідовно.

Юні спортсмени отримали насолоду від суперництва та завзято і наполегливо боролися – кожна команда хотіла бути найшвидшою. Тренування пройшло вдало, а свіже повітря неабияк збадьорило гуртківців.

Перегляд матеріалів в Facebook