04-04-2022

Тренування з подолання туристських перешкод та орієнтування на місцевості відбулися в парку Підзамковий

Справжнім туристам дощова погода не завада. Як і в будь-якому виді спорту, в туризмі також не може бути вихідних. Тренування мають відбуватися за графіком. А погіршені погодні умови (вітер, дощ, знижена температура повітря) дають змогу підготуватися до походів і змагань з урахуванням додаткових факторів, котрі впливають на більш якісну фізичну підготовку.

31 березня 2022 року керівники гуртків «Юні туристи-краєзнавці» Закарпатського центру туризму Ольга Кононенко та Олександр Самсонов провели заняття в парку відпочинку Підзамковий (м.Ужгород). Вихованці, в тому числі діти-переселенці з Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Київської областей,  мали змогу відшліфувати свою майстерність в подоланні туристичних перешкод, оволодіти навичками орієнтування на місцевості за допомогою компасу, ознайомитися з азами топографії.

А дрібний дощик не став перепоною в проведенні повноцінного тренування. Гуртківці, незважаючи ні на що, показали себе з найкращого боку, продемонструвавши витривалість, сміливість, наполегливість і бажання долати всі перешкоди на шляху до успіху і перемоги.