25-03-2019

Традиційні обласні змагання зі спортивного орієнтування «Закарпатська весна -2019», присвячені 80-й річниці Карпатської України

Відповідно до Плану роботи Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді на 2018/2019 навчальний рік та з метою подальшого розвитку спортивного орієнтування і його популяризації на Закарпатті, широкого залучення дітей та учнівської  молоді  до занять фізичною культурою та спортом, національно-патріотичного виховання дітей та молоді, її підготовки до захисту Вітчизни, підвищення рівня спортивної майстерності гуртківців, відбору кандидатів до складу збірної команди Закарпатської області для участі у Всеукраїнських змаганнях, моніторингу якості роботи керівників гуртків ЗЦТКЕСУМ 23 та 24 березня поточного року в  лісовому масиві околиць с. Оноківці відбулись традиційні обласні змагання  зі спортивного орієнтування «Закарпатська весна -2019», присвячені 80-й річниці Карпатської України.

Захід зібрав майже 150 учасників  – представників з Ужгороду та Іршави, Ужгородського, Хустського, Іршавського районів, спортивних клубів. Погода обидва дні сприяла проведенню змагань, що дозволило юним спортсменам показати гідні результати.

Ветеран спортивного орієнтування Сас К.Ф. урочисто відкрив обласний чемпіонат. Заступник директора з навчально-виховної роботи центру туризму Мазур В.Б. у своєму слові закцентував увагу на значущості подій 1939 р. та побажав спортсменам чесної боротьби та перемог.

За підсумками двох днів змагань визначились призери змагань та учасники чемпіонату України серед позашкільних закладів освіти від Закарпатської області.

Серед дівчаток 10 років перемогу одержала Катерина Дранчак (Ужгород, клуб спортивного орієнтування «Максимум»), другу та третю сходинки посіли Тодавчич Олександра  та Анастасія Дячун (всі представниці м.Ужгорода «Креативність»); у хлопців серед цієї ж вікової групи перемогу святкували брати Матвій та Марко Юхимчуки з Іршави, і трійку замкнув Арсен Поляков   з Ужгородського КСО «Максимум»;

У групі учасників 12 років серед дівчат першість виборола Роганова Ірина  (гурток «Партіот» ЗЦТКЕСУМ), на другому та третьому місцях  представниці м. Іршава – Станіслава Кузьма та Наталія Палюх; у хлопців перше місце посів Губений Себастян («Медіатор»), ІІ місце та ІІІ місце  у представників Іршави  Юрія Антосяка та Максима Варцаби.

Група 14 років виявила призерів серед дівчат: чемпіонкою стала Піскова Анастасія, другою – Дранчак Крістіна (обидві КСО „Максимум”), третьою Сітар Кристина – їх колежанка з КСО «Максимум»; у хлопців перемогу святкував Денис Кононов (КСО „Максимум”), друге місце за Богданом Семйоном (КСО „Максимум”), третє у Микити Гере.

У спортсменів 16 років дівчата зайняли п’єдестал таким чином: Вовканич Катерина (КСО „Максимум”) стала першою, її одноклубниці – Роганова Ніколетта, Олексій Євгенія  вибороли відповідно  друге  та третє місця; серед юнаків перемогу одержав Богачов Юрій з Ужгорода,  другу та третю сходинки посіли Пеприк Олег і Брензович Ростислав (КСО „Максимум”).

Серед найдосвідченої категорії учасників – еліти юніорів перемогу святкувала Янчук Юлія (м. Ужгород), а у юнаків – це Касьянов Олександр, другий -  Василина Андрій (обидва   КСО „Максимум”) та третій Жідов Іван (м. Іршава).

Бажаємо всім учасникам нових перемог!