16-12-2019

Свято наближається

Щороку дітвора з великим нетерпінням чекає подарунків від Миколая Чудотворця.  День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро. Святий Миколай – таємничий, шляхетний, чуйний, добрий і правдивий Апостол любові. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні. Вже стало доброю традицією вітати вихованців ЗЦТКЕСУМ з цим чудовим святом. 

На вихованців чекали святкове дійство в Закарпатському обласному державному українському  музично – драматичному театрі імені братів Юрія – Августина та Євгена Шерегіїв та перегляд  вистави „Повелитель чорного лісу”.  Перед прем’єрним показом дивовижної постанови присутніх привітав сам Святий Миколай із янголами.

Прихильники здорового способу життя  – гуртківці ЗЦТКЕСУМ  з компасом і картою –за традицією проводжають старий рік змаганнями на Приз від Святого Миколая, що мають статус відкритого Кубку Закарпаття. Понад 200 учасників з Ужгороду, Мукачева, Іршавського, Ужгородського та Хустського районів, розподілених за віковими категоріями, визначали кращих на дистанціях від одного до трьох кілометрів. Незважаючи на холод і пронизливий вітер, атмосфера змагань була святковою, теплою, родинною. Підтримати юних спортсменів прийшло й чимало уболівальників: батьків, друзів.

 

Таким чином усі залишилися задоволеними, обіцяли бути чемними і чекати Миколая наступного року.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх, якою великою справою є дарувати один одному любов та доброту.