16-07-2019

Спортивно-тренувальний збір зі спортивного орієнтування

З 08 до 13 липня 2019 року у селі Оноківці пройшли спортивно-тренувальні збори вихованців гуртків „Спортивне орієнтування” під керівництвом Янчук Ю.І. В них взяло участь 20 гуртківців та психолог  Закарпатського центру туризму Свирид К. І. Наметовий табір був розташований на території табору „Вогник”. Діти вперше вчилися розкладати та встановлювати намети. Це в них чудово вийшло.

Під час тренувань гуртківці займалися на середніх дистанціях по території лісу у складній місцевості, з великими перепадами рельєфу та насиченістю доріг.  Діти вміло оволоділи навичками орієнтування на місцевості, вправно брали азимути  на контрольних  пунктах. По закінченні тренувальних зборів закріпили набуті навички.

Кожен ранок проводилися руханки для дітей, під час яких вони з посмішкою виконували корисні, але не дуже легкі вправи для здоров’я. Також ми встигли провести свято „Івана Купала”.  Хлопці палили вогнище, а дівчата плели вінки та прикрашали їх квітами. Біля вогнища психолог Свирид Катерина розповідала гуртківцям історію легенди про Івана Купала. Збори пройшли з користю та позитивним настроєм.