15-10-2019

Посвята в козачата

До Дня українського козацтва та Дня захисника України    відбулася посвята в козачата вихованців гуртка „Козачата” при Дубриницькій ЗОШ (керівник Пецкович О.В.).

Метою заходу було національно-патріотичне, фізичне виховання та духовне збагачення дітей на основі кращих нащадків нашої історії – козаків, вшанування героїзму всіх борців за незалежність української держави.

Під час занять, що передували посвяті, діти знайомились із життям козаків, їх заповідями, побутом та звичаями, які панували на Запорізькій Січі.

Вступаючи до лав козацтва, перед обличчям своїх друзів, батьків, перед рідною землею та пам’яттю звитяг козаків, школярі урочисто поклялись, що вивчатимуть історію і традиції українського народу, готуватимуть себе розумово, фізично і морально, щоб чесно і віддано служити українському народу в ім’я становлення нашої незалежності та процвітання.

Під час урочистої посвяти у козачата звучали пісні та вірші про Україну та козаків.

         Найцікавішими для вихованців стали „Козацькі розваги”, в яких діти показали свою силу, швидкість та спритність. Слід зазначити, що прийом в козачата – цe  пeрший крок до військового мистецтва майбутніх учасників військово-патріотичної гри „Джура”. Далі – створення рою.

 Це справді велике свято для молодших школярів, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю.

 Такі заходи, безсумнівно, виховують у молоді почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.