29-07-2022

Погожого літнього дня дітям з Дніпра, Києва, Скадовська та Запоріжжя вже досвідчені вихованці ЗЦТКЕСУМ під час туристичної подорожі показали мальовниче село Кам'яниця, що на Ужгородщині

Літо – таке просте слово, але для Закарпатського центру туризму це "код". Код, за яким вихованці визначають, що почалась пора походів і туристичних вилазок на природу.

З початку повномасштабної війни російських нелюдів проти мирних громадян України у Закарпатській області з'явилась безліч дітей і підлітків з інших регіонів нашої держави. Їх гостинно прийняли у велику і дружну сім'ю ЗЦТКЕСУМ. І, звичайно ж, почали активно залучати до улюбленої справи – дослідження Срібної Землі!

Погожої літньої днини діткам з Дніпра, Києва, Скадовська та Запоріжжя вже досвідчені вихованці під керівництвом керівника гуртків Ольги Кононенко показали мальовниче село Кам'яниця, що на Ужгородщині.

Величний край букових лісів, стрімкої річки Сирий потік, високих скелястих утворень зачаровує і закохує з першого погляду. Колись тут була стоянка первісних людей, а сьогодні ці місця стали улюбленою локацією відпочинку дітей і дорослих.

Юні учасники туристичної мандрівки змогли насолодитись прохолодою стрімкої, але тепер, на жаль, через спеку обмілілої річки, помилуватись природними скелями, дізнатись про появу величезних каменів у тамтешніх місцях. А ще гуртківці завітали до Кам'яницького лісництва, де організований прекрасний дендропарк з рідкісними рослинами, мальовничими виткими мостиками, зодіакальним колом (в якому кожному знаку зодіаку відповідає певне посаджене поряд деревце) тощо. Ну, а який же турпохід без багаття, коли власноруч збираєш хмиз, розпалюєш вогнище і готуєш на ньому найсмачніший у світі обід!

Так пізнавально пройшов один із днів юних туристів-краєзнавців.

Блиск дитячих очей, радість і щирі усмішки – ось та нагорода, яка найкрасномовніше свідчить про доцільність і важливість роботи педагога позашкілля!

Перегляд матеріалів в Facebook