31-05-2022

Після трьох місяців вимушених поневірянь вихованці ЗЦТКЕСУМ знов повернулись у рідні стіни в м.Ужгороді на вул.Високій, 8. До Дня захисту дітей дитячий сміх – найкраща винагорода для педагогів Закарпатського центру туризму

Вже 70 років минуло, як Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді вперше відчинив двері за адресою: м.Ужгород, вул.Висока, 8, для своїх юних вихованців.

З тих пір тут виросла ціла плеяда туристів, краєзнавців і спортсменів, які завжди гідно представляли область як в Україні, так і по всьому світу. Безліч змагань і конференцій, тренувань і дружніх зустрічей пройшло в цих стінах. Десятки тисяч гуртківців здобули тут позашкільну освіту.

На жаль, цьогоріч у нашій країні трапилася велика біда – прийшла війна. Заняття гуртків ЗЦТКЕСУМ, через певні причини, довелося перенести на інші локації. Перестав лунати дитячий сміх у стінах рідного приміщення. Приміщення, яке протягом усього часу свого існування дообладнувалося і вдосконалювалося задля якісного проведення занять з пішохідного туризму і спортивного орієнтування на місцевості.

Нарешті після трьох місяців вимушених поневірянь, якраз у переддень Міжнародного дня захисту дітей,  гуртківці знов повернулись у рідні стіни, і знов залунав дитячий сміх на вулиці Високій, 8. Юні вихованці гуртків  Закарпатського центру туризму під керівництвом своїх тренерів Ольги Кононенко та Олександра Самсонова мали змогу відпрацювати смугу перешкод з техніки пішохідного туризму і вдосконалити свої вміння в орієнтуванні на місцевості. До тренування долучилися також дітки-переселенці з Харкова, Дніпра, Київщини та їхні батьки.

Щасливі дитячі обличчя – це найкращий подарунок педагогам напередодні Дня захисту дітей. Адже саме діти – це найбільший скарб кожної нації!

 Перегляд матеріалів в Facebook