18-11-2022

Підбито підсумки конкурсу творів образотворчого мистецтва, фоторобіт і літературних творів „Захисники України: історія та сьогоденняˮ серед вихованців Закарпатського центру туризму

У період з 14 жовтня до 10 листопада 2022 року в Закарпатському центрі туризму було проведено конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогоденняˮ. Захід відбувся на виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної військової адміністрації від 12.10.2022 року №167 „Про проведення конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогоденняˮ та відповідно до наказу Закарпатського центру туризму від 13.10.2022 року №103. Конкурсанти змагалися в номінаціях „Листˮ, „Віршˮ, „Малюнокˮ, „Фотороботаˮ. 

Мета конкурсу – вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, формування загальнолюдських моральних орієнтирів і духовних цінностей, розкриття, підтримка і розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді.

 У конкурсі взяли участь вихованці гуртків Закарпатського центру туризму: «Пішохідний туризм» (керівник Маріанна Дутка), «Екологічне краєзнавство» (керівник Марина Добромільська) «Пішохідний туризм» (керівник Тетяна Староста), «Юні екскурсоводи» та «Моделювання народних іграшок і сувенірів» (керівник Юліанна Малик), «Етнографічне краєзнавство» (керівники Лариса Хаща та Аделіна Касинець), «Пішохідний туризм» (керівник Лариса Попович). Всього було представлено 32 роботи, зокрема у номінації «Лист» – 8, у номінації «Малюнок» – 19, у номінації «Вірш» – 5. Серед учасників були і вихованці з числа тимчасово переміщених осіб. Конкурсанти намагалися на прикладі реальних подій сьогодення якнайточніше розкрити тему, використовуючи власні спостереження, переживання. Їхні роботи пронизані великою любов’ю та вдячністю до наших захисників, сповнені світлою надією у Перемогу та безмежною вірою у мирне майбутнє. Доробок переможців конкурсу  відправлено на наступний етап – обласний.

Перегляд матеріалів в Facebook