06-06-2022

Керівники гуртків «Юні туристи-краєзнавці» Ольга Кононенко та Олександр Самсонов провели для своїх вихованців і їхніх батьків цікаву екскурсію-подорож крізь час через постаті на міні-скульптурах по місту над Ужем

Ужгород − найменший обласний центр України, однак це не заважає йому бути початковим пунктом для тисяч мандрівників, які щороку вирушають в подорожі Карпатами. Унікальність Ужгорода – в колоритності та інтернаціональності містян, що створює неперевершений мікс вражень від перебування тут. Щороку місто над Ужем приваблює туристів і закохує їх у старовинну архітектуру та казкові міні-скульптури, переважна кількість яких розміщена в центральній частині міста. Маленькі фігурки відразу привернули до себе багато уваги і стали невід'ємною частиною екскурсійних  маршрутів, під час яких мешканці й гості міста починають справжнє фотополювання за скульптурками. Особливістю таких екскурсій є можливість не тільки сфотографувати фігурки чи позмагатись з іншими мандрівниками, хто знайде більше цікавинок, але й побачити історичні пам'ятки міста, влаштувавши собі незабутній відпочинок, подорожуючи старовинним Ужгородом.

Не залишаються осторонь таких екскурсій і педагоги та гуртківці Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді. В умовах війни, що розділила життя нашої країни на до і після, в  Закарпатську область вимушено переїхало багато дітей з Києва і Харкова, Скадовська і Дніпра, Лисичанська і Вишгорода. Багато з них стали вихованцями в дружньому і спортивному колективі ЗЦТКЕСУМ. Тут, поруч з місцевими дітками, наші гості мають можливість не тільки опановувати навички зі спортивного орієнтування й пішохідного туризму, а й зануритись у вивчення історії Срібної Землі.

В неділю, 5 червня 2022 року,  керівники гуртків «Юні туристи-краєзнавці» Ольга Кононенко та Олександр Самсонов провели для своїх вихованців і їхніх батьків цікаву екскурсію-подорож крізь час через постаті на міні-скульптурах по місту над Ужем. Чудова літня погода, пахучі липові алеї і цікаві факти про історію Закарпатського краю дали змогу екскурсантам відпочити і поповнити свої знання. Щирі посмішки і блиск в очах дітей – найкраща винагорода для педагогів. А подяка від батьків вихованців – приємний бонус у роботі позашкілля.

 Перегляд матеріалів в Facebook