27-05-2021

Педагоги обласного еколого-натуралістичного центру провели дуже цікаву екскурсію для юних вихованців ЗЦТКЕСУМ

Юні вихованці Закарпатського центру туризму, які навчаються в гуртку «Козачата» (керівник Хаща Л.М.), 26 травня 2021 року побували на екскурсії в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. Цей заклад позашкільної освіти відіграє важливу роль в екологічному вихованні школярів. ЗОЕНЦ радо зустрів юних туристів, педагоги закладу провели для наших гуртківців дуже цікаву та змістовну екскурсію.

На території еколого-натуралістичного центру розміщуються дендропарк, альпійські гірки, рокарій, навчально-декоративна водойма, куточок живої природи, пташник вольєрного типу і віварій. У ЗОЕНЦі  діти мали змогу побачити живих тваринок, яких тут багато. В живому куточку гуртківці захоплено роздивлялися рибок, удава, полоза, папуг, морських свинок, а черепашку навіть потримали в руках. В просторих вольєрах в екологічному центрі проживають гуси, кури, цесарки та фазани, а охороняє усю цю живність товариський пес Блекі. Також на території розташований дендрарій, в якому зростають такі екзоти, як туя колоноподібна, шароподібна, кипарисовик горіхоплідний золотисто-перистий, ялина канадська, оцтове дерево та інші.

Екскурсія пройшла дуже цікаво та пізнавально, наші юні гуртківці зрозуміли, що жива природа потребує дбайливого ставлення, ми повинні її вивчати, досліджувати, берегти та примножувати її багатства. Хочемо щиро подякувати директору еколого-натуралістичного центру пану Олександру Васильовичу Геревичу за співпрацю та проведену захоплюючу екскурсію.

Пізнання навколишнього світу краще поєднувати з руховою активністю. Тож після екскурсії гуртківці відвідали Боздоський парк, де на перешкодах  мотузкового парку «Тарзан» долали хиткі сходинки, бруси, мостики, тунелі та інші дивовижні конструкції й випробовували власну сміливість, витримку та силу духу.

Керівник гуртка Хаща Л.М.