03-09-2019

Педагогічна рада ЗЦТКЕСУМ

3 вересня  2019 року відбулося засідання педагогічної ради ЗЦТКЕСУМ  з таким порядком денним:

1. Затвердження плану роботи ЗЦТКЕСУМ на 2019/2020 навчальний рік.

2. Затвердження структури закладу.

3. Затвердження режиму роботи закладу.

4. Розподіл педагогічного навантаження працівників ЗЦТКЕСУМ на 2019/2020 навчальний рік.

5. Затвердження навчального плану ЗЦТКЕСУМ на 2019/2020 навчальний рік.

6. Затвердження освітньої програми ЗЦТКЕСУМ.

7. Підсумок роботи за літній період.

8. Різне.

Свій виступ директор Закарпатського центру туризму – Мошак Марина Іванівна розпочала з аналізу роботи позашкільного  навчального закладу за минулий навчальний рік. Концепція національно-патріотичного виховання та виконання річного плану роботи передбачає діяльність в напрямку розвитку інтересів і творчих здібностей дітей, організації змістовного дозвілля, задоволення потреб вихованців у творчій самореалізації.

На порядок денний було винесено питання пріоритетності завдань, які стоять перед колективом центру туризму на 2019/2020 навчальний рік, реалізацію основних напрямків позашкільної освіти.

Педагогічними працівниками було прийнято і затверджено план роботи, структуру закладу, режим роботи та освітню програму.

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Пецкович Оксана Володимирівна ознайомила педагогічних працівників з педнавантаженням на наступний навчальний рік.

Завідувач методичного відділу – Осипенко Олена Василівна підвела підсумки роботи гуртків за літній період.

Директор ЗЦТКЕСУМ наголосила на особисту відповідальність керівників гуртків за якісне виконання всіх вимог організації і проведення освітнього процесу.

Діяльність педагогічних працівників має бути спрямована на науково- методичний супровід процесів інноваційного розвитку закладу, створення навчально – розвивального середовища. Педагоги повинні бути готові до роботи на основі сучасних педагогічних технологій, приймати участь в педагогічних експериментах з випереджаючими прогностичними завданнями.