24-02-2020

Закарпатські прихильники бігу з компасом і картою проводили зиму на (відкритому) зимовому чемпіонаті Закарпатської області зі спортивного орієнтування

22 лютого в Ужгороді у лісовому масиві мікрорайону «Шахта» проходив зимовий (відкритий) чемпіонат Закарпатської області зі спортивного орієнтування присвячений Дню Героїв Небесної Сотні та Революції Гідності.

Змагання проводились Закарпатським центром туризму краєзнавства екскурсій і спорту учнівської молоді. Головний суддя змагань -  завідувач  організаційно-масового відділу - Більце А.П.

В зимовому (відкритому) чемпіонаті Закарпатської області зі спортивного орієнтування присвяченому Дню Героїв Небесної Сотні та Революції Гідності взяло участь 8 команд. А це понад 150 учасників з різних куточків Закарпаття, а саме: з м. Ужгорода, Ужгородського району, м.Іршави, Іршавського району, смт В.Березний, м. Мукачево, ветерани цього виду  спорту та Хустської РЕТЦ.

Незважаючи на прохолоду і місцями засніжені траси, сонячна погода та атмосфера змагань була святковою, теплою, родинною. Підтримати юних спортсменів прийшло й чимало уболівальників: батьків, друзів, та місцеве телебачення.

Усі учасники були задоволені і дістались фінішу без перешкод. Переможці та призери були нагородженні грамотами та медалями Закарпатського центру туризму.

Наступну зустріч чекаємо уже навесні. Усім бажаємо вдалих тренувань та нових перемог!

ВІДЕОРЕПОРТАЖ ЗМАГАНЬ