25-10-2021

Опанування і вдосконалення навичок подолання туристичних перешкод відпрацьовували під час майстер-класу з пішохідного туризму

 

На свіжому повітрі та в дружній атмосфері промайнув перший день осінніх канікул для гуртківців Закарпатського центру туризму. В лісовому масиві Шахта, що в м.Ужгород, відбувся майстер-клас з пішохідного туризму. Неймовірно гарне осіннє різнобарв’я додало наснаги та сил нашим гуртківцям в опануванні  й вдосконаленні навичок подолання туристичних перешкод.

Діти залюбки дерлися на схили, траверсували його та впевнено і спритно спускалися, використовуючи спеціальне туристичне спорядження. Більш досвідчені спортсмени тренувалися долати підйом та спуск по схилу з самостійним наведенням мотузок та зісмикуванням їх за собою після подолання. Непросто було гуртківцям навчитися долати навісну переправу, адже цей етап вимагає гарної фізичної підготовки та чіткої послідовності рухів.

Сподіваємось, що час, проведений на свіжому повітрі, зміцнить здоров’я наших гуртківців та їхніх керівників, а знання й навички, отримані ними на майстер-класі, допоможуть вдало виступити на найближчих змаганнях з пішохідного туризму „Осінні старти - 2021”.

Методист Олена Осипенко