13-01-2021

Онлайн-семінар з пішохідного туризму та спортивного орієнтування для керівників гуртків відбувся у Закарпатському центрі туризму

13 січня 2021 року в Закарпатському центрі туризму відбувся онлайн- семінар зі спортивного туризму та орієнтування для керівників гуртків. Під час цього заходу заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Пецкович розповіла про організацію методичної роботи керівників гуртків в умовах карантину.

Завідувач методичного відділу Олена Василівна Осипенко ознайомила учасників семінару з новими вимогами санітарного регламенту для закладів освіти, що введені з 01 січня 2021 року на підставі наказу МОЗ № 2205 від 25.09.2020, а також звернула увагу педагогічних працівників на нормативно-правову базу діяльності керівників гуртків.

Завідувач організаційно-масового відділу Андрій Більце розповів про низку тренінгів та майстер-класів для керівників гуртків та вихованців Закарпатського центру туризму, а також про підготовку гуртківців до участі  у всеукраїнських змаганнях.

Методист Ростислав Глеба ознайомив учасників із наявними методичними матеріалами та розробками для допомоги в роботі гуртків центру туризму.

Про корисні додатки та програми для вивчення і закріплення матеріалу, нові форми роботи із вихованцями  розповіла методист позашкільного закладу Олена Олексіївна Осипенко. Також було проанонсовано онлайн- тренування та змагання в гуртках зі спортивного орієнтування.

Онлайн-семінари в умовах дистанційного навчання дозволяють надавати теоретичні знання і обмінюватись досвідом, ознайомлювати з сучасними методами проведення занять в умовах карантинних обмежень. Керівники гуртків дізнались чимало корисної інформації, яка стосується фахового проведення тренувань зі спортивного профілю.