01-03-2021

Одноденний похід на велосипедах Ужгородським районом провели в гуртках ЗЦТКЕСУМ

Останнього зимового дня вихованці гуртків спортивного орієнтування  (керівник Більце А.П.) та етнографічного краєзнавства (керівник Більце Ю.І.)   з метою патріотичного виховання здійснили одноденний велопохід.

Після тривалих морозів і снігів настає тепло, зиму змінює весна, отже і наші юні гуртківці з тренувань на бігових лижах переходять на активний весняний вид тренувань   на  велосипедах. Похід розпочався з інструктажу з техніки безпеки та повторень правил дорожнього руху. Колона велосипедистів увесь час рухалась у супроводі спецавтомобіля. Однією із локацій маршруту став  підйом до Невицького замку  – найважча ділянка маршруту. Під час великого привалу вихованці вчились розпалювати вогнище для приготування їжі в польових умовах. Смакували печеною картоплею із салом, смаженими сосисками та овочами, які діти приготували самостійно.

В цей сонячний день хотілось охопити все й одразу, тому після польового обіду зайнялись спортивними іграми, а саме футболом та  волейболом.

Повертались додому без  травм та технічних поломок, з приємною втомою але із задоволеними обличчями та безліччю позитивних емоцій: гуртківці провели зиму і зустріли весну.

Загалом група подолали близько сорока кілометрів різними ділянками місцевості, і це тільки початок зустрічі з весною. З нетерпінням юні спортсмени чекають на нові подорожі та зустрічі.

Відеоматеріал можна переглянути за посиланням