04-07-2019

Незабутність природи рідного краю

З метою національно-патріотичного виховання, вивчення історії  рідного краю 3 липня  2019 року для вихованців Закарпатського центру туризму  „Козачата” була організована  керівником гуртка ( Пецкович О.В.)  навчально-пізнавальна екскурсія в урочище „Воєводино”.

На гірських схилах, що оточують Турянську долину, серед букового лісу, розташувався курортний комплекс „Воєводино”. В Парку Шенборна  чудово провели час, прогулялися  широкими алеями, помилуватися водною гладдю озера, пройшлися  усіма 12 містками, які символізують 12 знаків Зодіаку, знайшли  7 унікальних ліхтарів, що символізують 7 днів тижня та 22 лавки, на яких встановлені герби держав, у складі яких перебувало нинішнє Закарпаття, подивилися в Кельтському саду календар друїдів та відвідати дієвий водяний млин. Гуртківці насолоджувалися чарівною природою, чистим повітрям, пили джерельну воду. Відвідали церкву св. Катерини, грали в різні ігри на дитячому майданчику.

Чарівна природа, чисте повітря, прогулянка парком Шенборна залишили приємні спогади та  масу позитивних  вражень.

Відвідали туристично-оздоровчий комплекс „Полонина” у с. Лумшори. Діти ознайомилися зі змінами  природи в залежності від висоти над рівнем моря, спостерігали за рослинним і тваринним світом рідного краю, відвідали водоспад «Партизан» на річці Туричка.  Настрою додав гарний відпочинок на свіжому гірському повітрі, спортивні ігри та розваги.

Екскурсія виявилась захоплюючою, цікавою, насиченою позитивними враженнями та емоціями!