02-08-2021

Навчально-тренувальні збори з підготовки команди Закарпатської області до XIIІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців

 З 29 липня до 1 серпня 2021 року на території Ужгородського району, поблизу с. Оріховиця, відбулися навчально-тренувальні збори збірної команди краєзнавців Закарпатської області.

Впродовж чотирьох днів 10 юних туристів-краєзнавців, яких було відібрано серед гуртківців Закарпатського центру туризму, вправлялися в виконанні краєзнавчих спостережень, захисті власних науково-дослідних робіт, туристсько-спортивній підготовці, творчих конкурсах та в майстерності зі спортивного орієнтування. Виконання такої насиченої програми в повному обсязі стало можливим завдяки професійній та злагодженій роботі педагогічного колективу Закарпатського центру туризму.

Щодня щільний графік та різнопланові заняття, велика кількість нової корисної інформації, цікаві форми роботи та індивідуальний підхід – все це дало можливість добре засвоїти інформацію та якісно підготувати юних краєзнавців до участі у ХІІІ Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців.

Окремі слова вдячності за допомогу в проведені навчально-тренувального збору висловлюємо директору Міжнародного спортивно-туристичного центру „ШАМБАЛА” Горвату Йосипу Йосиповичу, який завжди радо приймає гуртківців Закарпатського центру туризму та допомагає в налагодженні побутових умов під час таборування. Аби віддячити не на словах, а на ділі, юні краєзнавці та працівники Закарпатського центру туризму очистили від сміття велику галявину, на який власно і відбувалося таборування.

Бажаємо нашій команді вдалого виступу на ХІІІ Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців!