08-06-2022

Напередодні літніх канікул вихованці гуртків «Пішохідний туризм» та «Етнографічне краєзнавство» вдосконалювали навички їзди на велосипеді

У Боздоському парку м.Ужгород гуртківці Закарпатського центру туризму під досвідченим керівництвом педагога-тренера Юліанни Малик долали смугу перешкод разом зі своїм двоколісним другом.

Загалом дистанція складалась з 5 різноманітних етапів, що відрізнялися умовами і рівнем проходження. Мета такого велотренування – покращити вміння та техніку керування велосипедом, адже зараз це дуже популярний вид транспорту серед молоді, що є до всього ще й повністю екологічним та корисним для фізичного здоров’я.

Крім катання на велосипедах, гуртківці також повторили правила надання першої домедичної допомоги. А ще вчились правильно накладати пов‘язки на рани, фіксувати пошкоджені кінцівки тощо. Такі знання, як і вміння безпечно їздити на велосипеді, є необхідними у сучасному житті.

Не втрималися від задоволення проїхати дистанцію й батьки вихованців, котрі погожого літнього дня завітали на тренування до своїх дітей. Тож було проведено символічне змагання поколінь, де впевнену перемогу здобули юні гуртківці ЗЦТКЕСУМ!

 Перегляд матеріалів в Facebook