30-11-2020

Найкращі мультимедійні проекти, підготовані для участі в 14-му Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», створені педагогічними працівниками ЗЦТКЕСУМ

На виконання листа департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації № 01-15/2098 від 11.09.2020 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» керівники гуртків і педагогічні працівники Закарпатського центру туризму взяли участь у зазначеному конкурсі. Метою конкурсу було залишити для майбутніх поколінь сторінки нелегкої історії українського народу, підтримувати в пам’яті кожного усю правду, якою б гіркою вона не була, зберегти свідчення очевидців, на долю котрих випала важка доля жити в Україні під час її захоплення злочинною більшовицькою комуністичною владою. Мультимедійні проекти, надані для розгляду конкурсної комісії нашого позашкільного закладу, висвітлили запропоновану тему «Врятувати від забуття». На нараді педагогічних працівників при директорові ЗЦТКЕСУМ Мошак М.І. одноголосно було обрано як найкращі два мультимедійні проекти, створені заступником директора з навчально-виховної роботи Закарпатського центру туризму Пецкович Оксаною Володимирівною. В них висвітлено тему Голодомору свідченнями людини, котра пережила ті жахіття,  а також тему нерозривного зв’язку поколінь впродовж тисячоліть, що уособлює собою найголовніший символ українського народу – вишиванка. Запропоновані мультимедійні проекти було рекомендовано до участі в 14-му Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття». Весь колектив щиро підтримує наших талановитих педпрацівників і бажає їм здобути перемогу на всеукраїнському рівні.

 

Відеоматеріали мультимедійних проектів можна переглянути: "Збережи пам'ять, збережи правду", "Вишиванка: історії та традиції свята"