12-10-2022

На заняттях гуртка «Козачата» юні вихованці виготовляли ангелів-оберегів, писали подяки нашим захисникам і зустрілися з воїном, котрому передали свої листи для його побратимів на фронті

14 жовтня Україна щорічно відзначає три славетних свята: День захисників і захисниць України,  День  українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Дата 14 жовтня вибрана не випадково: цього дня відзначається християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а у 1999 році встановлений і День українського козацтва. З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських військ. Саме на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, на якій обирали гетьмана і визначали, як козацтву жити далі. Образ козака як українського лицаря і захисника рідної землі близький кожному українцю.

В Закарпатському центрі туризму проведено цілу низку патріотичних заходів, метою яких є національно-патріотичне виховання гуртківців, популяризація героїзму військового подвигу, вшанування мужності та безстрашності захисників і захисниць України. Так, на заняттях гуртка «Козачата» (керівник Лариса Хаща) юні вихованці малювали козацьку чайку, виготовляли ангелів-оберегів для наших воїнів, писали листи нашим захисникам. Сидячи в бомбосховищі під час повітряної тривоги, діти плели патріотичні синьо-жовті браслети. А ще опісля зустрілися з солдатом, який проходив лікування в нашому місті, та передали йому листи для його побратимів на фронті. Гуртківців дуже потішило, що листи, які вони з великою подякою писали, дійшли до захисників. Діти з радістю розглядали світлину, на якій наші воїни тримають написані ними послання.

14 жовтня Україна вшановує своїх українських героїв та героїнь, які захищають її територіальну цілісність зараз та боронили її в минулому. Ми в боргу перед нашими рятівниками, особливо зараз, під час повномасштабного вторгнення росії на територію України! Мужність і звитяга цих людей, котрі демонструють дива героїзму на весь світ, є запорукою Перемоги над ворогом.

Ми вистоїмо! Україна Переможе!

Слава нашим доблесним Захисникам!

Перегляд матеріалів в Facebook