01-06-2022

Міжнародний день захисту дітей і свято закінчення навчального року відзначили в Боздоському парку Ужгорода гуртківці Закарпатського центру туризму

Діти – найцінніший скарб кожного народу. Щасливі діти у мирній країні – найзаповітніша мрія, яку повинні втілювати у життя дорослі.

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, свято для вихованців Закарпатського центру туризму з нагоди закінчення навчального року та до Всесвітнього дитячого дня влаштував педагогічний колектив позашкільного закладу.

Розважальна програма складалася з пізнавальної краєзнавчо-спортивно-співочої гри-квесту «Захистимо Україну», спілкування, обміну досвідом та веселого проведення дозвілля. На свято до Боздоського парку завітали гуртківці ЗЦТКЕСУМ із Ужгорода, а також з Іршави, Хустщини, Перечинщини, дітки-переселенці з Харкова, Дніпра, Києва, Чернігова та інших міст України.

Майже 150 юних учасників урочистих заходів змагалися у вікторинах, співали патріотичних пісень, брали участь у етапах з медичної підготовки, спортивного орієнтування на місцевості, показували своє вміння у фігурному катанні на велосипеді, проходженні смуги перешкод тощо. Най витриваліші, які досягли фінішу, були нагороджені чудовими подарунками – наплічники з логотипом Закарпатського центру туризму.

Щасливе дитинство українських діток, їхні усміхнені обличчя, бажання бути в колі друзів – це те, заради чого захисники України нині боронять нашу країну в пекельних умовах російської загарбницької війни. Але попри всі нелегкі випробування віримо, що Україна переможе, а діти отримають квітучу щасливу країну, яку їм передадуть у спадок теперішні безстрашні воїни-оборонці.

Зі святом, наші чудові юні українці й україночки!!!

Мирного неба і добра усім нам!!!  

 Перегляд матеріалів в Facebook