03-10-2019

Міжнародний день людей похилого віку

Щороку 1 жовтня Україна відзначає День людей похилого віку та День ветерана. Цей день – не лише слушна нагода пильніше придивитися до проблем найстарших представників громади, а й можливість для кожного згадати нашу історію, вшанувати людей елегантного віку і ветеранів – тих, хто найбільше потребує допомоги та уваги від нас з вами.

1 жовтня 2019 року вихованці гуртка „Козачата” (керівник Пецкович О.В.) взяли участь у заходах до Дня людей похилого віку та Дня ветерана.  Гуртківці Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді виготовили вітальні листівки „Моя бабуся” . На занятті милосердя „Вони заслуговують на нашу повагу”, керівник розповіла дітям історію цього свята, поспілкувалася з вихованцями про їхніх бабусь і дідусів. Діти поділилися своїми прикладами ставлення до своїх старших родичів. 

Вихованці разом з своїм керівником Оксаною Володимирівною привітали жителів села – ветеранів педагогічної праці зі святом та побажали їм довгих років життя,  найдорожчого для всіх – міцного здоров’я і мирного неба, всіх земних благ, любові та шани від синів і дочок, онуків та онучок, поваги від оточуючих,  всіляких гараздів, і кожному вручили  квіти та невеличкі сувеніри.

Метою заходу  було виховати доброту, повагу до людей старшого покоління, уміння шанувати близьких людей. Привітання ветеранів праці  надало можливість ще раз нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Діти зрозуміли, що турбота про громадян похилого віку та  ветеранів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, котрі своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя та не втрачали суспільної активності.