21-01-2020

Миру, єдності, добробуту та процвітання бажали гуртківці напередодні Дня Соборності нашій рідній Україні

День Cоборності України — свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

Щороку гуртківці Закарпатського центру туризму намагаються яскраво відзначити цей день: створюють живі ланцюги, малюють плакати, влаштовують різноманітні флешмоби. Напередодні цієї важливої для України події керівник гуртка Лариса Хаща ознайомила школярів з подіями, які передували  Акту Злуки, розповіла про боротьбу та перепони, які стояли на шляху до соборності нашої держави. Щоб привітати свою країну зі святом, юні козачата вирішили розмалювати листівки-сердечки в кольори національного прапора. На малюнках вихованці гуртка розмістили свої побажання для нашої рідної України – миру, єдності, добробуту та процвітання. Цікаво, що  найбільше діти бажали миру та єдності. Хоча вони ще зовсім малі, проте розуміють і усвідомлюють, наскільки мир та єдність важливі для нас усіх.

Заняття, присвячене Дню Соборності України, додало гуртківцям знань з історії нашої країни, було насичене інформативними цікавинками та пізнавальними аспектами. Єдності та Миру нам усім!

Керівник гуртка  Хаща Л.М.