02-02-2022

Майстер-клас з лижного туризму та лижного орієнтування відбувся у ЗЦТКЕСУМ

Зима – унікальний сезон, що дає можливість гуртківцям Закарпатського центру туризму випробувати себе в таких різновидах спортивного туризму та орієнтування, як лижне. Чим принципово відрізняються лижні змагання з туризму та орієнтування від класичних? Звісно, що способом пересування! В лижному туризмі та орієнтуванні спортсмени мають долати спортивні дистанції в лижах. Щодо лижного туризму, то лижі тут дозволяється знімати тільки під час подолання технічних етапів (спеціальних туристичних перешкод).

Ловлячи чудову, сніжну, зимову погоду, гуртківці ЗЦТКЕСУМ взяли участь в майстер-класі з лижного туризму та лижного орієнтування, який організували для них досвідчені фахівці в цих напрямках, а саме Більце Андрій Петрович, завідувач організаційно-масовим відділом, та Осипенко Олена Олексіївна, методист зі спортивного туризму.

Гуртківці долали спеціально підготовлений маршрут з туристичними перешкодами, відпрацьовували різні техніки руху на лижах, познайомилися зі специфікою лижного орієнтування. Працювати зі спеціальним туристичним спорядженням за умови сніжної погоди виявилося не так просто, як може здатися на перший погляд, адже сніг налипає на мотузки та карабіни і не дає можливості швидко рухатися схилом.

Отримавши нові знання та навички, гуртківці гідно подолали тренувальну дистанцію. На хвилі позитиву від вдало проведеного заходу прийняли спільне рішення про продовження проведення майстер-класів з лижного туризму та орієнтування для гуртківців. Новий цікавий майстер-клас не змусить себе довго чекати. Отже, до зустрічі!