02-08-2019

Конкурс-захист краєзнавчо-дослідницької роботи за темою: „Ігри та забави в народних традиціях” ХІІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців

1 серпня  2019 РОКУ команда Закарпаття захищала краєзнавчо-дослідницьку роботу за темою „Ігри та забави в народних традиціях”. Вихованці продемонстрували ігри та забави у формі сценічного дійства, реалізувавши задумане різними художніми, театральними, рухливими спортивними засобами гру-забаву „Забави на Русалля”. Спостерігаючи за дійством, глядачі відчували щирість стосунків учасників та доброту. Для виступу закарпатці обрали майданчик центральної частини табору. Головні дійові особи : тітка Настя (мати), кум (нанашко Анічки), Іван, Анічка (дочка). Ця гра вчить молодь організовувати корисне дозвілля, сприяє формуванню позитивного емоційного настрою на основі фольклорного матеріалу. Граючи в такі ігри, ми виховуємо пошану та повагу до людей старшого покоління, до народних традицій мешканців нашого краю.

У конкурсі-захисті краєзнавчо-дослідницької роботи за темою „Ігри та забави в народних традиціях” команда зайняла 12 місце.

 

Брезинська-Вовканич І. М.