29-05-2019

Командний чемпіонат Закарпатської області зі спортивного орієнтування пам'яті В. І. Чепи відбувся в Іршаві

Змагання проводились Закарпатським центром туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді і стали вже традиційними, вперше їх було проведено 10 травня 2017 року. 

 

Цьогоріч вони пройшли 26 травня в місті Іршава, у лісовому масиві мікрорайону ЗОШ №1. Чепа Володимир Іванович керував Закарпатським центром туризму довгих 36 років, професійно, як досвідчений капітан, скеровуючи обласний спортивно-туристський позашкільний навчальний заклад до вершин професійної майстерності. Народився він 23 квітня 1949 року в с. Ільниця Іршавського району. Після закінчення Ужгородського держуніверситету працював простим вчителем французької мови у рідному селі.  Володимира Івановича згадують добрими словами багато друзів та вихованців, які займалися орієнтуванням і туризмом в шкільному гуртку, що він відкрив у рідному селі.

В командному чемпіонаті Закарпаття зі спортивного орієнтування пам’яті В. І. Чепи взяло участь близько 140 учасників та 10 команд з  Ужгорода, Іршави, Мукачева,  Ужгородського й Іршавського районів і ветерани цього спорту.

Сприятливі погодні умови та гарний настрій учасників зробили атмосферу цих змагань дуже позитивною та емоційною, адже вони мали змогу не тільки поборотись на дистанціях, але й поспілкуватись, поділитись досвідом та вмінням.

Стартували і фінішували спортсмени на території Іршавської ЗОШ № 1. Дистанція  по класу була середня, пролягала околицями лісового масиву та вулицями приватних секторів Іршавщини.

Всі переможці та призери командного чемпіонату Закарпатської області зі спортивного орієнтування, присвяченого пам'яті В. І. Чепи, нагороджені грамотами і медалями Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

Бажаємо юним орієнтувальникам наснаги, нових звершень і досягнень.