03-02-2021

Керівники гуртків Закарпатського центру туризму підвищували свою професійну майстерність під час семінару-практикуму зі спортивного орієнтування та пішохідного туризму

Представнику будь-якої професії важливо не відставати в розвитку та постійно вдосконалювати свої навички. Особливо, коли це стосується праці педагога. Для того, аби зацікавити дітей, потрібно мати глибокі знання зі свого напрямку діяльності, постійно опановувати нові актуальні питання, цікаві саме вашим гуртківцям. Саме для педагогів, які не зупиняються на досягнутому і невпинно займаються самовдосконаленням, 1 лютого 2021 року методичним та організаційно-масовим відділом Закарпатського центру туризму було проведено семінар-практикум зі спортивного орієнтування та пішохідного туризму.

Головними спікерами семінару виступили завідувач організаційно-масового відділу Більце А.П. та методист туристсько-спортивного напрямку Осипенко О.О. Відповідно до програми семінару-практикуму, керівники гуртків ЗЦТКЕСУМ у кількості 10 осіб удосконалювали свої навички з заповнення заявок для участі команд у змаганнях зі спортивного туризму та орієнтування, тренувалися самостійно одягати та зблоковувати індивідуальну страхувальну систему, пригадували особливості подолання різних туристичних перешкод та в’язали туристичні вузли. Всі керівники гуртків впоралися з поставленим завданням на відмінно!