17-11-2021

Юні туристи-краєзнавці Закарпатського центру туризму в рамках відзначення Всесвітнього дня доброти створили Дерево добрих справ

Всесвітній день доброти відзначається щорічно 13 листопада. Символом доброти є відкрите серце.  Творити добро не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного. У людей, які роблять добрі справи кожен день, кращий імунітет, вони менше хворіють.  Одним з проявів доброти є добре слово, адже відомо, що слово може як окрилити, так і завдати шкоди.

Юні туристи-краєзнавці Закарпатського центру туризму (керівник гуртків Хаща Л.М.) навчалися доброті через  гру «Компліменти», в якій по черзі казали один одному приємні слова. Завзято розгадували кросворд, де потрібно було розшифрувати позитивні риси характеру людини. А ще створили ціле Дерево добрих справ, на якому замість листочків були сердечка.  На кожному сердечку кожний гуртківець зробив запис – про свій добрий вчинок!  День доброти – чудова можливість знайти час на гарне ставлення до людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен.  Організація Дня доброти серед молодого покоління є дуже важливою, щоб змалку виховувати в дітях доброту серця, бажання піклуватися про інших та щиро робити гарні вчинки.